Kompresory

image005

Ťažiskom našej ponuky sú priemyselné rotačné lamelové kompresory MATTEI, ktoré pokrývajú v súčasnej dobe sortiment s elektromotormi s nominálnym elektrickým príkonom od 1,1 do 200 kW. Originálne riešenie predstavujú kompresory modelovej rady OPTIMA a MAXIMA vykazujúcimi výrazné energetické úspory. Kompresory vyšších výkonov je navyše možné zabezpečiť zariadením na využitie odpadového tepla, ktoré značne urýchli návratnosť investovaných prostriedkov.

 

Súčasťou našej ponuky kompresorov sú piestové a bezolejové kompresory značiek SCHNEIDER a GÜDE.

... viac tu


Ošetrenie tlakového vzduchu

image040

Náš sortiment zariadení na ošetrenie tlakového vzduchu pokrývajú výrobky talianskeho výrobcu O.M.I.. Jeho súčasťou sú okrem iného zariadenia na úpravu tlakového vzduchu (filtre a filtračné vložky,  absorbčné a kondenzačné sušičky), likvidáciu kondenzátu ( separátory kondenzátu,  cyklónové odlučovače kondenzátu) a chladiče vzduchu . Tento sortiment je doplnený užitočným príslušenstvom (napr. indikátormi, či odpúšťačmi kondenzátu).

... viac tu


Balancéry

balancer-rada8

V našej ponuke nájdete kompletný sortiment balancérov s nosnosťou od 0,4 do 180 kg s dĺžkou lanka 1,6 až 3 metre. Nastavením napätia pružiny je možné zvoliť silu, akou má byť bremeno nadľahčované a jeho uvoľnením či pritiahnutím k zemi je možné meniť aj výšku jeho zavesenia podľa potreby. Pri vyšších typových radách je možné zablokovať cievku a mať tak bremeno pevne zavesené v nastavenej výške.


Špeciálnu ponuku predstavujú balancéry s nylónovým lankom ako aj hadicové balancéry.

 

Všetky typy balancérov je možné objednať prostredníctvom internetu.

 

... viac tu

 

 

Rozvody tlakového vzduchu

image044


Rozvody stlačeného vzduchu v plastoch neznižujú kvalitu prichádzajúceho vzduchu. Nespornými výhodami sú dlhá životnosť, vysoká flexibilita, ľahká a rýchla montáž. Tieto rozvody stlačeného vzduchu nie je potrebné akokoľvek upravovať náterom.

... viac tu

Náradie

ofukovacia-pistol-m200

Náš sortiment náradia pozostáva hlavne z ponuky ofukovacích pištolí, umývacích pištolí a pneuhustičov. Nájdete u nás aj ďalšie druhy pneumatického náradia podľa aktuálnej ponuky.
 

... viac tu

 

Príslušenstvo

rychlospojka-m

Neodmysliteľným príslušenstvom pre aplikácie v oblasti tlakového vzduchu sú rôzne prvky ako napríklad rýchlospojky, vsuvky, redukcie, zátky, koncovky, spojky, rozvodové prvky (L-kusy, T-kusy, Y-kusy atď.), hadice a rúrky, manometre, tlakové spínače a mnohé iné prvky, ktoré nájdete aj v našom internetovom obchode.

... viac tu